ТОП 7 ПРОБЛЕМ ЛИВАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

От раздел
413
ТОП 7 ПРОБЛЕМ ЛИВАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Майже 6 місяців наша країна потерпає від нападу та агресії з боку rоsії. Та ми не здаємося – продовжуємо боротися за свободу, жити і працювати, долаючи всі перешкоди!

Наша компанія  Укрфаворіт останні 8 років знаходилася у м. Мелітополь.

Коли стало зрозуміло, що в найближчий час місто буде окуповане, керівництву довелося приймати рішення: повністю зупиняти діяльність або евакуювати підприємство на безпечну територію і починати все спочатку.

Обрали другий варіант, адже від нас залежала робота багатьох ливарних підприємств.

Окрім Укрфаворіт, багато інших підприємств стикнулися з труднощами у роботі через війну.

Відділом маркетингу нашої компанії було проведено опитування клієнтів про дійсний стан справ та складнощі виробництва у сучасних умовах.

Ми виділили 7 основних проблем ливарних підприємств під час воєнного стану:

  • Зниження попиту на готову продукцію – 24%.

Більшість підприємств, навіть ті що знаходяться на безпечних територіях України, зіткнулися зі скороченням об’ємів або з повною відмовою від замовлення. Через це, підприємства вимушені скорочувати виготовлення деяких видів готової продукції, запроваджувати скорочені зміни або навіть повністю зупиняти роботу.

  • Бойові дії поблизу виробництва – 21%.

Через загрозу життя співробітників та високу імовірність знищення виробничих потужностей ворогом, підприємства вимушені зупинити свою роботу або працювати лише у більш спокійний час з мінімальними змінами виробництва.

  • Підвищення цін на сировину – 19%.

Абсолютно усі галузі діяльності України зіткнулися з різким підвищенням курсу на валюту та зростанням цін на сировину, доставку  та інші послуги.

Виробники розділилися на три типи:

перші – переходять на більш дешеву сировину (китайську) та змінюють склад готової продукції, забуваючи про якість і збільшення браку у виробництві;

другі – використовують якісні більш дорожчі матеріали (європейські), знижуючи націнку на готовий товар, тим самим отримуючи менші прибутки. Для таких виробників дуже важлива репутація перед клієнтом та якість продукції що поставляється.

треті – використовують якісні матеріали, залишаючи високу націнку, цим самим покладаючи усі затрати на кінцевого споживача. У таких підприємств є загроза втратити клієнтів, адже в слід за підвищенням цін, слід очікувати і значне скорочення попиту на продукцію.

  • Територія в окупації – 16%.

Запорізька, Донецька, Луганська і Херсоньска області завжди вважалися промисловими регіонами, з великою кількістю заводів та виробничих підприємств. Продукція, що виготовлялася на цих територіях, мала високий попит не лише в Україні а й у багатьох інших країнах світу.

У даний час, повністю або частково, ці області знаходяться в окупації у rоsійських загарбників. Через заборону на ввіз та вивіз сировини та готової продукції через ворожі блокпости, більшість підприємств вимушені були повністю зупинити свою діяльність, хтось продовжує працювати на старих залишках сировини для внутрішнього попиту, а хтось почав співпрацювати з окупантами та продовжує свою діяльність.

Нажаль, налагодити співпрацю з підприємствами даних територій немає можливості.

  • Керівництво та співробітники виїхали в інші міста або закордон – 9%.

У ході опитування виявилося, що керівництво деяких підприємств виїхало закордон, залишивши на місцях менеджерів та технічних спеціалістів, які не мають досвіду та змоги продовжувати управлінську діяльність. А з особливо гарячих місці, було евакуйовано повністю увесь штат співробітників, через що підприємство довелося законсервувати до кращих часів.

  • Логістика – 7%.

Деякі наші клієнти зіткнулися з логістичними труднощами, які призвели до скорочення виробництва або тимчасової його зупинки. Виділимо основні проблеми логістики:

  1. частина логістичних компаній відмовилася працювати на приближених до бойових дій територіях або взагалі в Україні;
  2. через скорочення логістичних компаній та еміграцію українців, виникають черги на машини для перевезень по Україні та закордон і з-закордону;
  3. через закрите в Україні небо та море, доставка з віддалених країн займає набагато більше часу ніж раніше
  • Організація роботи з нуля, у зв’язку з переїздом у більш безпечні міста – 5%.

Через окупацію та бойові дії, частина наших клієнтів була вимушена евакуюватися на безпечніші території. Та не усім вдалося зберегти виробничі потужності, склади та колектив. Хтось зазнав величезних втрат та почав усе спочатку. Такі рішення дуже ризикові, але мають більше шансів на успішне майбутнє, ніж залишатися під окупацією ворога або у «гарячих точках».

У ці складні часи, Укрфаворіт працює індивідуально з кожним клієнтом.

Ми намагаємося знаходити вирішення поточних проблем з мінімальними ризиками для вашого ливарного виробництва! Звертайтеся:

📲 +380503687243 – Сергій
📲 +380953299780 – Денис

📩 E-mail: info@ukrfavorit.com.ua

Ми точно знаємо, що все вище зазначене – це тимчасові труднощі. Настане час, і ми звільнимося від окупантів, налагодимо виробничі процеси та підвищимо рівень життя в Україні на ще вищій рівень, ніж було у довоєнні часи!

Прес-служба ТОВ “Укрфаворіт”